Bestuur

Naam
Positie
E-mail
André Hebinck
Voorzitter
voorzitter@ajaxb.nl
Roland Bosman
Ledenadministratie / contributie
ledenadministratie@ajaxb.nl
Ingrid Bosman
Penningmeester
penningmeester@ajaxb.nl
Stefan Reusen
Secretaris
secretaris@ajaxb.nl
Christian Roeterink
PR / Clubblad commissie
pr@ajaxb.nl
Bob Marneth
Sponsorcommissie
sponsorcommissie@ajaxb.nl
Hans Vreemann
Onderhoud / materialen
onderhoud@ajaxb.nl
Guido Geven
Jeugd
jeugd@ajaxb.nl
Wedstrijdzaken
Bernadette Huls
Wedstrijdsecretaris pupillen
wedstrijdsecretarispupillen@ajaxb.nl
Nico Huntink
Wedstrijdsecretaris junioren
wedstrijdsecretarisjunioren@ajaxb.nl
Dennis Brus
Wedstrijdsecretaris senioren
wedstrijdsecretarissenioren@ajaxb.nl
Onze sponsoren
Naast alle bezoekers willen we natuurlijk ook al onze sponsoren bedanken voor de bijdrage die ze elk seizoen doen.
Onze sponsoren